ג'וליבר בע"מ

ג'וליבר מתמחה באספקה ועיבוד של חומרי גלם לתעשיית האריזות הגמישות, הדפוס האלקטרוניקה.
החברה נוסדה בשנת 1987 על ידי יואל בלומנברג ואבנר ענבר, ומונה כיום צוות של כ-50 עובדים. מפעל החברה ממוקם באזור התעשייה אלון תבור, ומשלב תעשייה ישראלית בפריפריה עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר.

א.ת אלון תבור - מפה

04-6407444

אזור תעשייה אלון תבור

אזור הצפון

אודות החברה

אודות ג'וליבר

ג'וליבר מתמחה באספקה ועיבוד של חומרי גלם לתעשיית האריזות הגמישות, הדפוס האלקטרוניקה.

החברה נוסדה בשנת 1987 על ידי יואל בלומנברג ואבנר ענבר, ומונה כיום צוות של כ-50 עובדים. מפעל החברה ממוקם באזור התעשייה אלון תבור, ומשלב תעשייה ישראלית בפריפריה עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר.

לצד היכולות הטכנולוגיות של החברה, ומעבר למקצועיות וניסיון שנצברו במשך עשרות שנים, ג'וליבר רואה בעצמה ספק שירותים. תפיסה הבאה לידי ביטוי בתודעת שירות גבוהה ששואפת להעמיד את הלקוח במרכז העשייה, ולהפוך את צרכיו המיוחדים לאתגר שלנו. ג'וליבר מוכרת היטב בתעשייה כחברה המכתיבה מגמות ובעלת ראייה ייחודית החותרת לחדשנות והתחדשות.

תהליכי העיבוד, החיתוך והאריזה בג'וליבר נעשים In-House במפעל החברה. במפעל מערכות שירותים ועזר מתקדמות התומכות בשני קווי ייצור עיקריים – קו גלילים וקו גיליונות. החברה מתנהלת על בסיס מערכת ERP מתקדמת שמתחדשת ומתעדכנת בהתאם להתפתחויות בחברה, לצרכי לקוחותיה ולהתקדמות הטכנולוגית בתחום.

ג'וליבר משווקת ללקוחותיה מצעים, רדידים ויריעות לשווקים שונים לרבות אריזות גמישות, דפוס דיגיטלי, השבחת נייר, כריכה, אלקטרוניקה והיי-טק, תרופות, תעשיות ביטחוניות, תעשיית המזון ועוד. כמו כן, החברה מפעילה מחלקה לשירותי חיתוך ללקוח. לחברת ג'וליבר מלאי רחב היקף של חומרי גלם וציוד חיתוך ועיבוד מגוון, המאפשר לה לספק מוצר מוגמר במהירות ובסטנדרטים גבוהים.

פעילותה של ג'וליבר מבוססת על עקרונות ה-"JIT - Just in Time". קרי, אספקה מהירה, מותאמת לצרכי הלקוח הייחודיים, מרגע אישור ההזמנה ועד הגעת המוצר למחסני הלקוח. במקביל ג'וליבר שומרת על יציבות תמחירית ועבודה יעילה, ישירות מול מחלקות התפ"י של לקוחותיה.

אבטחת איכות

ג'וליבר מקפידה על אבטחת איכות מחמירה בכל שלבי העבודה ובמפעל החברה מחלקת בקרת איכות המפקחת תדיר על נהלי העבודה וביצועם. החברה מתנהלת תחת נהלי איכות מחמירים ומקיפים הנוגעים לכל שלבי פעילותה (ISO:9001/2008) וכן על תקן FSC.

מודעות סביבתית

ג'וליבר רואה לעצמה למטרה לקדם מודעות סביבתית בתעשייה. החברה חותרת לעבוד עם חומרי גלם בעלי ערך אקולוגי בלבד, ומקפידה על תהליכי עבודה ידידותיים לסביבה. במסגרת מגמה "ירוקה" זו הוקמה בג'וליבר חטיבת אקוג'ו המרכזת את תחום הפעילות האקולוגית של החברה.

אודות אקוג'ו:

מאז שנת 2007 חברת אקוג’ו מובילה בישראל את תחום הכלים החד פעמיים המתכלים: אריזות מתכלות, צלחות וקערות מתכלות, שקיות ועוד, כולם עשויים מביו-פולימרים. הכלים שלנו עומדים בתקן ההתכלות שקבע האיחוד האירופי (חד פעמי מתכלה) – EN13432, מחזיקים באישורי מגע עם מזון של מכון התקנים הישראלי, ובאישורים נוספים. בנוסף לכלים חד פעמיים אקולוגיים, אקוג’ו מייצרת ומשווקת יריעות וגרגירים (חומרי גלם ביו-פולימריים) בשיתופי פעולה עם מיטב היצרנים במשק הישראלי. חזונה של החברה הוא להפחית ככל הניתן את השימוש בפולימרים על בסיס נפט (פלסטיק), ובמקומם להשתמש בחומרי גלם ביו-פולימריים, שמקורם במשאבים מתחדשים: קנה סוכר, תירס, עלי דקל. כל המוצרים מתכלים בקומפוסט, ומשלימים את מעגל הקיימות של המוצר.

קישור לסרטון של אקוג'ו:

https://www.youtube.com/watch?v=dGVbEvp4ec0

ספקים דומים

דוקטור שוט - תחזוקה ושירות למערכות אשפה
דוקטור שוט, הנה החברה המקצועית והאמינה בישראל במתן שירות, טיפול ותחזוקה למערכות אשפה מתקדמות, בבנייני מגורים, משרדים ועסקים.
הזית 10, כפר בילו
072-3712490
050-9927990
א.ה מוצרים ירוקים לסביבה בע"מ
א.ה. מוצרים ירוקים לסביבה הנה חברה מובילה במתן פתרונות ידידותיים לסביבה וטכנולוגיות ירוקות: טיפול בשפכים, נוזלים מזוהמים, שיפור פעילות מכוני טיהור ועוד
ת.ד. 1243, הוד השרון 4511201
072-3263950
050-6593659
קיו-טק הנדסה בע"מ
קיו-טק הנדסה בע"מ עוסקת באספקת נחירי סינון PP and SS Filter Nozzles וציוד לקידוחי מים ונפט וכן באספקת חישולי פלדה, אלומיניום תעופתי, פלדות אל חלד ממגוון חומרים, טבעות, חישול חופשי, חישולי תבנית וחומרים לפי תקן צבאי.
ת.ד. 198, מושב אודים 4290500
072-3263890
054-4270400

מפה ומיקום

א.ת אלון תבור

לקבלת הצעת מחירצרף קבצים נוספים

נוצל עד כה: 0 מגה