גמל שריד בע"מ

מפעלי תשלובת גמל שריד כוללים את המפעל לייצור אופני השחזה, מפעל לייצור דסקיות חיתוך והשחזה (פלקס), מפעל הלטש, מפעל לייצור פלפ-דיסק ועוד

קבוץ שריד 36589  - מפה

04-6540899 

כתובת אתר לא ידועה

קיבוץ שריד

אזור הצפון

אודות החברה

גמל שריד לייצור אופני השחזה הוקם בשנת  1956בקיבוץ שריד, אשר נוסד בעמק-יזרעאל, ב-1926. היום מפעלי תשלובת גמל-שריד הינם שם דבר בתעשייה הישראלית ומוצריה היו למותג ידוע ומוביל לא רק בארץ, אלא גם בארה"ב, באירופה, דרום אמריקה והמזרח הרחוק. מפעלי התשלובת כוללים היום את המפעל לייצור אופני השחזה (קרמי), מפעל לייצור דסקיות חיתוך והשחזה (פלקס), מפעל הלטש, מפעל לייצור פלפ-דיסק, ומפעל ה- D.I.Y בנוסף למפעלים, כוללת התשלובת בתוכה גם נציגות בלעדית ליבוא שיווק והפצה של כלי עבודה חשמליים מתוצרת RYOBI המקצוען מיפן לשוק המקומי.
הידע העצום שנצבר במשך עשרות שנים, מסייע לחדש ולפתח מוצרים, ולשמור על המחויבות המוחלטת למקום ראשון באיכות ובטיחות מוצרי ההשחזה, הליטוש והחיתוך של גמל-שריד.
השילוב של צוות צעיר, דינמי ונמרץ ביחד עם נסיון עשיר הוא המפתח להצלחה שמחייבת הקפדה על פרטים רבים בתשלובת שמייצרת למעלה מ- 30,000 פריטים שונים.
יחידת השיווק לשוק המקומי, של גמל-שריד משווקת ללמעלה מ 1200 בתי מסחר וחנויות לאספקה טכנית את מוצרי התשלובת, הכוללים את המוצרים המיוצרים במפעלים וגם מוצרים משלימים בתחום, מבעלי ברית אסטרטגיים של גמל-שריד בעולם כדוגמת S.G.A., Norton, Flexovit, Winter, Garryson.
מערך השיווק נסמך על מערכת לוגיסטית משומנת שנותנת שרות רציף מקריית שמונה ועד אילת ונתמך ע"י מקדמי מכירות טכניים במפעלים ובאתרים השונים. יחידת השיווק לחו"ל תומכת בלקוחות הפרושים בכל רחבי העולם.חברת הבת בשיקגו מאפשרת לגמל-שריד לייצא לארצות הברית בהיקפים גדלים והולכים על ידי מתן שירות מהיר, מקצועי ויעיל.

מפעלי התשלובת:

המפעל הקרמי: מפעל ליצור אופני השחזה עם מלכד קרמי המיועדות להשחזה מדויקת בתעשיית המתכת, ובעיקר את יצרני הלהבים למנועי סילון וטורבינות גז בכל העולם.

מפעל הפלקס: מפעל חדיש ומוביל, ליצור דיסקיות חיתוך והשחזה - דיסקיות "פלקס" המיועדות למשחזות מטלטלות ונייחות באתרי בנין, מסגריות, בתי יציקה, עבודות אחזקה ובבית. המיכון והאוטומציה המתוחכמת מקנים לגמל-שריד יתרון משמעותי לא רק בארץ כי אם גם בעולם כולו.

מפעל הלטש: מפעל לייצור ועיבוד מוצרי לטש גמישים ובכלל זה רצועות ליטוש, גיליונות בד שמיר, דיסקיות נדבקות ונצמדות לנגרים ופחחים,נייר זכוכית והרשימה גדלה והולכת בזכות מחקר ופיתוח בלתי פוסק.

שני מפעלים ליצור פלפ-דיסק: אחד בשריד והשני בחברת הבת בשיקגו.

מפעל D.I.Y הינו מפעל המספק שירותי אריזה ועיצוב גרפי מלא, לכל מוצרי התשלובת המיועדים לשווק קמעונאי ברשתות ה"עשה זאת בעצמך" בארץ ובעולם.

ספקים דומים

Robo-Serv
רובו-סרב בניהולו של מנחם גלעד, עוסקת ביעוץ ובניהול פרויקטים של מיכון בהרכבה אוטומטית וביצור. החברה מהווה מרכז של ידע וניסיון בתחום אוטומציה תעשייתית ורובוטיקה, אותם היא מעמידה לעזרת יצרנים ותיקים כמו גם יזמים חדשים.
הארז, ת.ד. 222, שדה ורבורג 4493500
072-3263834
052-8427242
ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ
ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ מעמידה לרשות הלקוח את הטכנאים הטובים ביותר עבור שירותי תיקון מכונות ושיפוץ ציוד תעשייתי. מבצעים תיקון, שיפוץ ואחזקה של ציוד מפעלים מכל הסוגים בכל הארץ.
יצחק ניסנבאום 29, בת ים 59121
072-3355385
03-5519747
פלד בן עמי בע"מ
פלד בן עמי בע"מ מייצרים גלגלי שיניים ישרות, גלגלי שיניים אלכסוניות, גלגלי שיניים קוניות, גלגלי שיניים חלזוניות.
המרכבה 17, א.ת. חולון 58851
072-3356754
03-5596237

קטגוריות משויכות

מפה ומיקום

קבוץ שריד 36589 

לקבלת הצעת מחירצרף קבצים נוספים

נוצל עד כה: 0 מגה