פתרונות הנדסה ובטיחות

גלגלי הפלדה 20, הרצליה פיתוח - מפה

הרצליה

אזור השרון

אודות החברה

פתרונות הנדסה ובטיחות תעניק לכם טיפול אישי ומקיף שייתן מענה לכל צרכי העסק שלכם בתחום הרישוי, הכבאות ותכנון מערך הבטיחות. הטיפול האישי והמיומן שלנו חוסך לכם את הטרחה והזמן הכרוכים בטיפול בנושאים הללו. אני נטפל עבורכם במגוון נושאים הנדסיים משלב התכנון לביצוע וייעול תהליכים, נעניק מגוון שירותים בתחומי ההנדסה השונים, נעמוד לשירותכם בכל תחום שתזדקקו ונתחייב למתן מענה אישי יעיל ומקצועי אשר ישדרג את העסק שלכם לרמה הבאה. הצוות שלנו מבוסס על מהנדסים בעלי תואר שני ומעלה מהאוניברסיטאות המובילות בארץ, ביניהן המחלקות להנדסת מכונות בניין ובטיחות מאוניברסיטת בן גוריון, מהנדסי תהליך מהטכניון אדריכלים ושרטטים מהמובילים בתחום. אנו נעזרים בצוות יועצים בעלי ניסיון רב שנים בתחום הבטיחות והתשתיות ,ומתחייבים לתת שירות אישי מקצועי ואמין. לקוחותינו יכולים להעיד על כך. חברת "פתרונות בטיחות" הוקמה ע"י אבי חמרה ואורי פורן - B.Sc. הנדסת מכונות ו-M.Sc. בהנדסת בטיחות - בוגרי אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. "פתרונות בטיחות" מתמחה בייעוץ וליווי מקצועי עד לקבלת רישיונות והיתרים לעסקים. בחברתנו שמנו כמטרה להעלות את רמת הבטיחות ובמשך שנותינו צברנו ידע רב וניסיון עשיר ברישוי עסקים עם התמחות מיוחדת בתחום בטיחות באש ונגישות. השירות שלנו "פתרונות בטיחות" מוסמכת לטיפול בכל הרשיונות הדרושים לעסק ובכך מעניקה ללקוחותיה שירות מקיף תחת קורת גג אחת, המאפשר חיסכון משמעותי בעלויות ההקמה והתפעול. הצוות המקצועי בחברה עובד בשיתוף פעולה, על מנת להבטיח מענה מושלם ואיכותי בכל שלב. הערכים שלנו
  • אנו ב"פתרונות בטיחות" בעלי היכרות מקצועית עמוקה עם החוקים, התקנות והדרישות של ענף הכבאות.
  • אנו שואפים באופן מתמיד לספק שירותים ברמה המקצועית ביותר תוך מענה על בקשות לקוחותינו עם הטכניקות המתקדמות המסורות והיעילות ביותר.
  • הצוות המסור שלנו עושה כל שביכולתו לספק את השירות האיכותי, המקצועי והמהיר ביותר.
  • עבורנו "Measure Twice Cut Once" זהו ערך עליון.
  • כשמדובר בבטיחות, רמת המקצועיות היא בהתאם לרמת ההכשרה והניסיון.
  • אחת הדרכים שאנו יכולים לסייע היא בלחלוק את הידע והניסיון שלנו בתחום הבטיחות.

בטיחות אש

על מנת לקבל היתר בנייה או רישיון עסק, יש להציג לרשות הכבאות וההצלה תכנית בטיחות באש (כפי שנדרש בתקנה 11 א’). הדרישה כוללת מבנים המבצעים שינויים בייעוד המבנה, שינויים בחלוקה הפנימית של המבנה, תוספות בנייה וכו׳. תכנית הבטיחות באש כוללת את כל אמצעי כיבוי האש הקיימים במבנה, כולל התייחסות לגורמים שונים: מרחקי מילוט, עשן , מטפים, מיזוג אוויר, יציאות חשמל תאורות חירום, עמדות כיבוי, מערכות גילוי וכיבוי ועוד. הכנת התוכנית נעשית על ידי מהנדסי הבטיחות שלנו המכינים אותה ומביאים לאישורה אצל הרשות לכבאות והצלה, ובכך מספקים פתרונות חשובים והכרחיים וכן מלווים אתכם לקראת קבלת אישור הכבאות הסופי. שלבי העבודה: ליווי בתהליך ליווי בתהליך קבלת האישור הסופי לכיבוי  עבור בית העסק.​ הגשת תוכנית ואישורה הגשת התכנית ואישורה מול תחנת כיבוי האש המקומית תכנון והכנה תכנון והכנת תכנית בטיחות באש (ע”פ הוראות מ"ר 532) יצירת תוכנית יצירת תוכנית למערך סידורי הבטיחות באש, תוכנית העומדת בדרישות חוקי התכנון והבניה וכן בדרישות כיבוי האש וההצלה. אבחון בית העסק אבחון בית העסק ובחינת סידורי הבטיחות הקיימים

נגישות

בתי עסק המספקים שירות לציבור, חייבים, על פי חוק, להיות נגישים עבור אנשים בעלי מוגבלות. כדי להבטיח זאת, נדרשים בתי העסק להציג, גם במסגרת הליך קבלת רישיון עסק או חידושו, כי אכן מתקיימות אצלם התאמות הנגישות. במהלך תהליך זה נבדקת נגישות העסק על ידי נציג מטעם הרשות המקומית. נגישות תקינה מרחיבה את פוטנציאל מספר הלקוחות לעסק שלך ומאפשרת גם לאוכלוסייה המהווה כמעט 20% מהאוכלוסיה, להנות מגישה נוחה ובטוחה. חברת "פתרונות הנדסה ובטיחות" מתמחה בהנגשת עסקים לכלל האוכלוסיה,ומבצעת את כל הבדיקות וההתאמות הנחוצות להנגשת העסק שלכם.

רישיון עסק

על פי צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי), התשע"ג- 2013 על ארגונים טעוני רישוי להנפיק רישיון עסק. באחריות הארגון לבדוק האם הוא טעון ברישוי עסק. לפי הצו קיימים סוגי עסקים שונים.

תיק שטח

  • הכנת תיק שטח בהתאם להוראות מכ”ר 503
  • תיק שטח הינו מסמך בטיחותי שיכול להציל חיים ולמנוע אסון.
  • כחלק מדרישות רשות כבאות והצלה, כל עסק בעל שטח של למעלה מ 2000 מ”ר ו/או בניין מעל 29 מטר גובה,
  • מחוייב בהכנת תיק שטח.

אינטגרציה

רשות הכבאות והצלה, דורשת ביצוע בדיקות אינטגרציה עבור מערכות בטיחות אש על ידי מעבדה  מאושרת. הבדיקות נערכות במבנים מסוימים על ידי מעבדה המאושרת ופועלת על פי הכללים והתקנים של רשויות הכבאות בארץ, כדוגמת מכון התקנים, מעבדות סיסטם ומעבדות איזוטופ.

ניהול סיכונים (הערכת סיכונים, סקר סיכונים)

תהליך של זיהוי, הערכה, היערכות ובקרת סיכונים, אשר במידה ולא יגיעו לרמת סיכון סבירה או קבילה, עלולים לגרום לאירוע בטיחות קשה. סיכון – תחום או מצב לא בטוח, בעיית בטיחות פנימית שאינה ניתנת לסילוק מוחלט בתחום עבודה או פעולה. למשל: חשמל  הוא דבר מסוכן, אך יחד עם זאת, לא ניתן לפעול (בבית בתעשייה), ללא חשמל, לכן ננקטים כל האמצעים (מפסקי פחת, כבלים תקינים, מערכות הגנה וכדומה), על מנת לצמצם את השימוש בחשמל לסיכון קביל. דוגמאות נוספות: עבודה בגובה, עבודה מול מכונה עם חלקים מסתובבים, עבודה עם מלגזה, עבודה בתוך חלל מוקף וכדומה. חברת ״פתרונות הנדסה ובטיחות״, מבצעת תהליכי ניהול סיכונים בחברות רבות על ידי בניית מודלים מתאימים (נוהל, מטריצה, שיטת עבודה) ליישום תהליך ניהול הסיכונים. במסגרת ההליך לניהול הסיכונים, מודגשות נקודות התורפה של הציוד/התהליך/האזור ונקבעות סדרי עדיפויות ליישום הליך הערכת הסיכונים, לפי רמת חומרת הסיכון. הליך של ניהול סיכונים נדרש גם בתקן ישראלי 18001

הדרכות בטיחות

הבסיס לבטיחות העובד, לתקינות העבודה, לצמצום ולמניעה של תאונות עבודה או נזקים כלכליים ולשיפור התדמית של כל ארגון או מפעל בעיני הלקוחות ובעיני עובדי החברה, הן בטיחות וגיהות בעבודה. מחקרים שנערכו בתחום, מעידים כי הסיבה העיקרית להתרחשותן של תאונות עבודה, הן חוסר ידע של העובדים באשר לסיכונים הקיימים בעבודתם וחוסר הקפדה על כללי הזהירות ועבודה נכונה. אחד הכלים החשובים ביותר בבניית מערך הבטיחות בכל חברה או ארגון הוא קורס בטיחות בעבודה. קורסי בטיחות והדרכות בטיחות מכשירים את העובדים לשמור על כללי הזהירות ולבצע את העבודה במינימום סיכונים.

תכנון פיקוח עליון וקונסטרוקציה

הבסיס החברה "פתרונות הנדסה ובטיחות” עוסקת בתחום הפרטי, המסחרי והציבורי ומתמחה בתכנון מבני בטון, פלדה, עץ ואלומיניום. החברה בעלת ניסיון רב בתכנון מבנים החשופים לעומסי רוח, עומסי רעידות אדמה ומיגון, כגון: מבני מגורים, מבנים ארעיים, בתים פרטיים, שינויים ותוספות במבנים קיימים ועומדים.

ייעוץ הנדסי

יעוץ הנדסי הוא אחד הפרמטרים המהותיים והחשובים ביותר כשניגשים לתכנון מבנים באשר הם. חשוב מאוד לתכנן תכנית מעמיקה ומקצועית, העונה על כל הצרכים הרלוונטיים של הנוגעים בדבר, הן מבחינת תכנית בטיחות והן מבחינת תכן קונסטרוקטיבי, על מנת לעבוד בצורה יעילה ולהבטיח את יציבות המבנים והתאמתם לשימושם הייעודי, וכן על מנת לקבל את האישורים המתאימים מהעירייה ומהגופים המעורבים בבנייה. הייעוץ ההנדסי ב-"פתרונות הנדסה ובטיחות" ניתן על ידי מהנדסי מבנים בעלי ניסיון רב של שנים בתחום. מדובר באנשים אשר מתמחים בתחומים ספציפיים ונקודתיים ורוכשים את השכלתם והכשרתם בתחומים המדוברים. ניהול הפרויקט, בעזרת הליווי המקצועי שניתן על ידם, יביא לתוצאות משמעותיות, מדויקות ומקצועיות. אנו, בחברת ״פתרונות הנדסה ובטיחות״ מאמינים כי תכנון טוב יבטיח את שלמות המבנה לאורך שנים רבות, ישרת את מטרותיו של מזמין העבודה ויעמוד בדרישות איכות התקן.

תכנון בתים פרטיים

לכל אדם חזון ייחודי משלו כשהוא חושב או מדמיין את בית חלומותיו. לנו יש את הכלים והניסיון הדרושים על מנת להכיל את החלומות, הרצונות, הצרכים והתקציב ולתרגמם לכדי תכנית קונסטרוקטיבית. ביכולתנו לסייע גם למי שחלומו, אודות ביתו, החדש כללי ומעורפל. אנו נעזור להבהיר ולדייק את רצונותיו של הלקוח, ולפרקם לפרטיהם השונים. גם כשמדובר בלקוח שחזונו מורכב יחסית, ומכיל מספר רב של פרטים שונים ומשונים, נדע לכוון ולארגן את הרעיונות להגדרה מסודרת והגיונית ולכדי תוכנית מעשית ותיקנית. השאיפות והחלומות מהווים במקרים רבים מחשבות מופשטות, אשר דורשות עיבוד מקצועי על מנת להפכם לתכנית ריאלית. המפגשים עם הלקוח נועדו ויביאו לגיבוש הרעיונות לכדי תכנית שתשקף את השאיפות והצרכים בצורה אופטימלית.

שינויים ותוספות למבנים קיימים

קבלת היתר בניה עבור תוספת בניה, תישקל על ידי הרשות המקומית ותאושר במידה וקיימת תכנית בנין עיר בתוקף המאפשרת הגדלת זכויות הבניה, או כשמדובר בשטח שירות (מחסן, חניה, חדר כביסה, מרתף, חדר אשפה או ממ”ד) ובלבד אם לא נוצלו כל זכויות הבניה בנכס.

תכנון ואישור מבנים ארעיים

מדובר בבדיקות יציבות וכשירות למבנים ארעיים המיועדים לאירועים המוניים. כגון: רשתות צל, קירות שילוט, במות, אירועים משפחתיים ועוד. ייעוץ כיבוי אש תיק שטח כיבוי אש אישור כבאות רישוי עסקים תכנית שטח הכנת תיק כיבוי אישור כבאות לתמ"א 38

ספקים דומים

ש.י.א. אשקלון בע"מ
ש.י.א. אשקלון בע"מ חלוצה בתחום יצור מיכלי אשפה טמוני קרקע ומתמחה ביצור מיכלים מפלסטיק ומבטון, הידידותיים לסביבה והניתנים למחזור
ת.ד. 6033, א.ת. צפוני אשקלון
072-3357241
08-6758988
אינסופקו טכנולוגיות בע"מ
אינסופקו - הספקה לתעשיה בע"מ, הממוקמת באזור התעשיה הצפוני של יבנה, קיימת זה 22 שנים ונסמכת על שני עוגנים עיקריים: חטיבת טכנולוגיות וחטיבת מערכות.
המפלסים 17
072-3264484
073-2000380
לפידות הרמה ומסחר בע"מ
לפידות הרמה ומסחר בע"מ הינה מהחברות המובילות בארץ בתחום שיווק ציוד הרמה, גרירה וחילוץ.
החורטים 11, ת.ד. 1746 א.ת חולון 5811701
072-3355836
03-6873939

קטגוריות משויכות

מפה ומיקום

גלגלי הפלדה 20, הרצליה פיתוח

לקבלת הצעת מחירצרף קבצים נוספים

נוצל עד כה: 0 מגה