קבוצת גאון

קבוצת גאון הינה הבית התפעולי והניהולי של מיטב היצרנים בישראל בתחום תשתיות הזורמים. הקבוצה מרכזת תחת קורת גג אחת סל מקיף של מוצרים ושרותים.

ת.ד. 62, רמלה 72100 - מפה

08-9229783

רמלה

אזור המרכז

אודות החברה

קבוצת גאון הינה הבית התפעולי והניהולי של מיטב היצרנים בישראל בתחום תשתיות הזורמים. הקבוצה מרכזת תחת קורת גג אחת סל מקיף של מוצרים ושרותים ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מעשרות שנים של ידע מצטבר, איכות וחדשנות ללא תחרות. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות איכותיים בעלי ערך מוסף המבוססים על שימוש אפקטיבי בטכנולוגיות מתקדמות כמו גם ידע וניסיון מקצועי עתיר שנים בתחום התשתיות, הולכת מים וטיפול בשפכים, דלק וגז, תעשייה, התפלה ועוד. מוצרי החברה כוללים: צנרת פלדה, צנרת פלסטיק , מגופים , ברזים כדוריים, מדי מים ועוד.
  • צינורות המזרח התיכון- (1951) החברה הוותיקה בישראל לייצור צינורות פלדה עד "120
  • פלסים- (1961) מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק צנרת פלסטית לשימושים מגוונים
  • פלגל- (1973) חברה מובילה המתמחה בייצור צנרת ביתית, צנרת לתשתיות, תעלות ופרופילים
  • הכוכב מגופים- (1963) מפתחת, מייצרת ומשווקת מגופים ליישומים שונים; הולכת מים, שפכים, כיבוי אש, תעשיה תהליכית ועוד
  • מדי ורד- (1983) מייצרת ומשווקת פתרונות מתקדמים למדידת מים המשלבים טכנולוגיות WIFI
  • שגיב- (1971) החברה המובילה בישראל ביצור ויצוא ברזים כדוריים, ואביזרים למים, דלק וגז
  • תשתיות הדרום- מתמחה בשיווק מוצרי תשתיות, אינסטלציה ובניין
  • גילוון- מספקת שרותי גילוון איכותיים בטבילה עבור מוצרים עד 12 מטר
קבוצת גאון מקיימת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים מובילים, בארץ ובעולם, בתחום תשתיות הזורמים תוך חתירה מתמדת ליצירת יתרון תחרותי ע"י שמירה על חדשנות טכנולוגית והרחבת השירותים המוצעים ללקוחות. סל השרותים כולל ניהול רכש, ניהול פרויקטים, מימון, תפעול, תחזוקה, יעוץ פיננסי, בחינת כדאיות כלכלית וכדומה הבא לידי ביטוי ביכולת למתן מענה גמיש בהתאם לצרכי הלקוח והפרויקט ובמודלים כלכליים שונים BOO ,BOT ,BOOT ועוד. הניסיון והאיתנות הפיננסית של הקבוצה, מאפשרים שיתוף פעולה במגוון רחב של פרויקטים ובסדרי גודל שונים בצורה מדויקת ומוצלחת תוך מתן פתרון משולב ומותאם עבור כל פרויקט ובשיתוף פעולה עם חברות יצרניות מובילות במשק - יתרון המבטיח תשואה מקסימלית ללקוח. קבוצת גאון חרטה על דגלה את נושא האיכות בכלל ואיכות הסביבה בפרט ופועלת ללא לאות לשמירה על איכות השירות, איכות הסביבה ובטיחות עובדיה. כחלק מתפיסה זו, אנו עושים ככל האפשר למזער את טביעת הרגל הסביבתית ו פועלים לצמצום נזקים סביבתיים פוטנציאליים החל משלב התכנון. החברה פועלת באמצעות ארבע חטיבות המספקות, כל אחת בתחומה, פתרונות ייעודיים בהתאם לאתגרים ולדרישות הלקוח:

חטיבת תשתיות ותעשיה

חטיבת תשתיות ותעשיה בראשות מר ראובן פיק, נותנת מענה מדויק מקצועי ומהיר לצרכים המיוחדים של תחום התשתיות והתעשיה. הודות לתשתית טכנולוגית ואנושית מצוינת, לקוחות החטיבה נהנים מיחס אישי, מקצועי וממענה רציף ומהיר. לרשות הלקוחות צוותי שיווק ומכירה, צוותי תמיכה טכנית, אנשי שטח, ומהנדסים ומערכת הובלות בפריסה ארצית. מערך השרות המקיף וזמינות המוצרים מאפשרים לחטיבה להיות צעד אחד לפני כולם. במסגרת החטיבה אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות ייחודיים בדגש על איכות, זמינות, אמינות ובטיחות. החטיבה מתמקדת בשיווק צינורות פלדה ופלסטיק בטווח קטרים רחב, מגופים מסוגים שונים ואביזרים נוספים המשמשים בעיקר לתשתיות.

חטיבת מערכות בניין

חטיבת מערכות בנין, בראשות מר מישל אלוש, מתמקדת בשיווק צנרת דירתית לאספקת מים קרים וחמים, מגופים למיזוג אויר, הידרנטים, מגופים למערכות כיבוי אש פרופילים, תעלות ועוד. החטיבה משווקת את מיטב המוצרים של יצרנים מובילים בארץ ובעולם ובכלל זה מוצרי פלסים, פלגל, שגיב, הכוכב מגופים ועוד. לרשות הלקוחות צוותי שיווק ומכירה, צוותי תמיכה טכנית, אנשי שטח, ומהנדסים כמו גם מערכת שינוע בפריסה ארצית, מערך השרות כמו גם זמינות המוצרים מאפשרים מתן מענה יעיל מהיר ואיכותי.

חטיבת מדידה ובקרה

חטיבת מדידה ובקרה מייצרת ומשווקת פתרונות מתקדמים למדידת מים ומערכות שליטה ובקרה בתחומי המים והזורמים. החטיבה, בראשות מר משה משגב, נותנת מענה לצורך ההולך וגובר לייעול ושיפור ניהול משקי המים בארץ ובעולם. השילוב בין תוכנות מתקדמות המאפשרות קבלת מידע וניתוח נתונים בזמן אמת וציוד קצה מתקדם מאפשר לנו לתעל את מהפכת הביג דאטה לטובת משק המים והזורמים. חטיבת מדידה ובקרה כוללת את חברת מדי ורד המתמחה בייצור מדי מים חדשניים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות ונמנית על היצרניות המובילות בשוק הישראלי החברה הינה נציגה הבלעדית של חברת סנסוס העולמית. חטיבת פרויקטים חטיבת הפרויקטים מציעה סל מוצרים מגוון הכולל יכולת תכנון וביצוע גבוהים במיוחד. החטיבה מיישמת, הלכה למעשה, את הצורך בשיתוף פעולה ומאגדת את היתרונות והניסיון המוכח שהצטבר במשך עשרות שנים בחברות היצרניות המרכיבות את הקבוצה תוך מתן פתרון סינרגטי ללקוחותיה. לקוחות החטיבה נהנים מפתרון מקיף ומשולב בתחומי מימון, תכנון, הקמה, תפעול, תחזוקה וניהול, תוך מינוף היתרונות של החברות היצרניות בקבוצה. קבוצת גאון- בית של תעשיה ישראלית  

ספקים דומים

אדמה, אפיון ושיקום אתרים בע"מ
חברת אדמה מתמחה באפיון וטיפול בזיהומי קרקע ומי תהום, כולל בתחומים הבאים: הכנת סקרים היסטוריים; ביצוע סקרי הקרקע, מי התהום וגז הקרקע
ת.ד. 4232, ירושלים 91043
072-3264115
054-4632776
אמפרוקו בע"מ
ציוד ניטור סביבתי, היגיינה בטיחותית סביבתית, מכשור ניטור תהליכים לתעשייה, מעבדות, מכוני מחקר וחקלאות. מייצגים יצרנים אמריקאים, אירופאים ויפניים
ת.ד. 730, א.ת. דרומי אשקלון 78107
072-3252027
08-6718187
קבוצת סקופ מתכות בע"מ
סקופ מספקת אלומיניום, נירוסטה (פלב"מ), פלדה וסגסוגות פלדה, מגנזיום, פלסטיקה, סגסוגות ניקל, פליז, ברונזה, נחושת, עופרת וטיטניום.
המרכבה 75, פארק תעשיות ראם, בני עי"ש
072-3356932
08-8631000

קטגוריות משויכות

מפה ומיקום

ת.ד. 62, רמלה 72100

לקבלת הצעת מחיר



צרף קבצים נוספים

נוצל עד כה: 0 מגה