מגן אופטיק בע"מ

מגן אופטיק בע"מ הינה מהמפיצים המובילים והמוכרים בישראל בכל הנוגע לציוד מיגון אישי וציוד עבודה בחרום. המשימה של מגן אופטיק היא: לספק ללקוחותינו בישראל ציוד מיגון באיכות הגבוהה ביותר יחד עם תמיכה טכנית מקצועית תוך שמירה על יושר והגינות מסחרית. החברה הוקמה בשנת 1986 על ידי מר מוטי צאיג, המנכ"ל המכהן והבעלים. לחברה כ- 30 שנות ניסיון […]

נח מוזס 6, א.ת. ראשון לציון - מפה

03-9617594

ראשון לציון

אזור המרכז

אודות החברה

מגן אופטיק בע"מ הינה מהמפיצים המובילים והמוכרים בישראל בכל הנוגע לציוד מיגון אישי וציוד עבודה בחרום. המשימה של מגן אופטיק היא: לספק ללקוחותינו בישראל ציוד מיגון באיכות הגבוהה ביותר יחד עם תמיכה טכנית מקצועית תוך שמירה על יושר והגינות מסחרית. החברה הוקמה בשנת 1986 על ידי מר מוטי צאיג, המנכ"ל המכהן והבעלים. לחברה כ- 30 שנות ניסיון כמפיץ בתחום המיגון האישי. משרדי החברה ממוקמים בבניין גירון 2000 שבאזור התעשייה המערבי ראשון-לציון. ברשות החברה כ-1,500 מטרים של שטח אחסון ומשרדים. צוות החברה מונה 20 אנשים בתחומי מכירות ושיווק, תמיכה טכנית ולוגיסטיקה. מגוון הפתרונות הרחב שמציעה מגן אופטיק מאפשר לתת מענה כמעט לכל צורך בתחום ציוד הבטיחות, בדגש על התעשייה הכימית והפטרוכימית, תעשיית ייצור והולכת חשמל, תעשיית ההייטק והתקשורת, כוחות הביטחון הכיבוי וההצלה, מפעלים ביטחוניים, תעשייה כללית ושירותים.

מגן אופטיק מספקת פתרונות בתחומים הבאים:

 • הגנת פנים וראש בצורת קסדות, כובעי חבטה ומסכות ייעודיות
 • מיגון לעבודות ריתוך ועבודה בסביבה מסוכנת
 • מערכות נשימה, מנ”פ, פילרטים ומסכות נשימה
 • ציוד פאסיבי ואקטיבי להגנה על השמיעה
 • כפפות עבודה עמידות לכמיקלים ונזקים מכניים
 • ציוד לעבודה בגובה, חילוץ אבטחה וטיפוס
 • חליפות מיגון לאירועי חירום הכוללים הגנה מכימקלים מסוכנים, אש וחום
 • גלאי גזים אישיים נישאים
 • פנסים מקצועיים מוגני פיצוץ
 • סכיני בטיחות
 • ציוד לשטיפה בחירום
 • מערכות לטיפול בנזילות, זליגות ואצירה של שפכים מזהמים

פתרונות ציוד מיגון

הגנת הסביבה ואחסון חומרים מסוכנים - Justrite

חברת Justrite ארה"ב הינה אחת היצרניות הוותיקות בעולם בתחום אחסון חומרים מסוכנים. מאז 1906 מייצרת החברה פתרונות אחסון לחומרים מסוכנים, חומרים דליקים, חומצות ובסיסים ועוד. הפתרונות המיוצרים על-ידי חברת Justrite ארה"ב הינם מהמתקדמים בעולם ומסייעים ללקוחות החברה למזער סיכונים בחשיפה לא מוגנת לכימיקלים מסוכנים, מניעת שריפות ושיפור היעילות בעבודה. מוצרי החברה איכותיים ועומדים בתקנים העדכניים והמחמירים ביותר. בין מוצרי החברה ניתן למצוא פתרונות כגון מכלי אחסון ומשפכים, פתרונות לאחסון חומרים מסוכנים מחוץ למבנה ובתוך המבנה, מאפרות בטיחות, מאצרות קשיחות ונפרשות, מוצרי ספיגה לטיפול בנזילות ושפכים לא מתוכננים. מגן אופטיק היא המפיצה המורשית הבלעדית של חברת Justrite בישראל במשך שנים. לצד  ההפצה של המוצרים האיכותיים של ג'אסטרייט, החברות משתפות פעולה על בסיס יומיומי כדי לתת פתרונות מגוונים ללקוחות בישראל. החברה האמריקאית מספקת אחריות, התאמה אישית, שירות וגישה למידע רב כדי למצוא את הפתרון האולטימטיבי יחד עם השירות של מגן אופטיק.

הגנת ראש ופנים

הגנת עיניים - משקפי מגן מבית 3M  מוצרי הגנת הראייה מבית 3M מספקים הגנה מירבית לעין, ממספר רב של סכנות – חלקיקים, אבק, גזים, כימיקלים ועוד. ההגנה המירבית תחת התקן אירופאי EN 166 למשקפי מגן לא באה על חשבון עיצוב מעניין, שמכניס סגנון וטכנולוגיות  חדישות. המבחר העצום של משקפי מגן במגן אופטיק מאפשר ללקוח התאמה מושלמת לסוג הסכנה, לסגנונו האישי ולנוחות.

הגנת שמיעה

אטמי האוזניוות של 3M EAR הם המפורסמים והנפוצים בעולם. במגן אופטיק תוכלו למצוא מגוון רחב של עשרות דגמי אטמי אוזניים, מהיצרן האיכותי בעולם. אטמי האוזניים באים במגוון צורות למגוון יישומים וצרכים של העובד. לצורך ההגנה המושלמת, הפיתוחים והטכנולוגיה של 3M באים לידי ביטוי בעזרת מיכשור מתקדם ונוחות לא מתפשרת. הגנת נשימה | 3M הגנת נשימה איכותית מבית 3M | להגן על הבריאות והבטיחות בכל מצב בעזרת מבחר מקיף של מוצרי הגנת נשימה, מציעה 3M מגוון פתרונות לסביבת העבודה – שעלולה להיות מסוכנת לעובד. גם בסביבה לא מזוהמת לכאורה, סכנות כמו חלקיקי צבע, עץ, אבק וריסוס משפיעות על בריאותנו ומסכנות את הבטיחות שלנו.

כפפות מגן

הגנת ידיים באמצעות כפפות בטיחות היא חלק קריטי כחלק ממכלול ההגנה האישי לעובד. כמעט כל יישום בעבודה דורש הגנת ידיים - הגנה מפני חיתוך, חום, קור, חשמל, כימיקלים, ריתוך ועוד. אנחנו במגן אופטיק, באמצעות היצרנים המובילים בעולם לכפפות מגן, מספקים לכם הגנה מירבית במחירים הוגנים. כפפות המגן שנמכרות במגן אופטיק עומדות בתקנים אירופאיםמחמירים, ובאמצעות מגוון אדיר של כפפות נוכל למצוא לכם את הפתרון האולטימטיבי להגנה על ידיכם בעת עבודה.

עבודה בגובה - פתרונות ציוד עבודה בגובה

עבודה בגובה היא מורכבת ומסוכנת. הוראות, תקנות, שימוש נכון במוצרי בטיחות, הדרכות ועוד נועדו כדי לשמור על חיי העובד. לצורך כך יש להשתמש בייעוץ וציוד מקצועי ואיכותי. סוכני המכירות ואנשי המקצוע במגן אופטיק עוברים הדרכה בבתי הספר המוכרים בישראל, ומחזיקים בתעודות מדריכי עבודה בגובה כדי להכיר, לדעת ולייעץ בהתאם על ציוד נדרש בסביבה המתאימה. במגן אופטיק אנו מחזיקים את ציוד הבטיחות האיכותי והתקני, לפי סטנדרטים בינלאומיים ולפי ניסיון של 30 שנה עם ציוד בטיחות לעבודה בגובה ומיגון אישי. בעזרת מגוון פתרונות, החברה שלנו מספקת בגאווה בטיחות למאות לקוחות בישראל. לדוגמה, מספר קטגרויות פופולאריות בעבודה בגובה:
 • רתמות בטיחות
 • בולמי נפילה
 • ציוד היקפי לגובה
 • ערכות חילוץ
 • חצובה וכננת לחילוץ
 • ריסון וקווי חיים

חליפות וסרבלים

סכיני בטיחות

אנו במגן אופטיק ייבואני סכיני הבטיחות של martor כבר שנים ארוכות ועובדים בשיתוף פעולה צמוד לחברה בגרמניה. על ידי כך אנו יכולים לספק את מגוון הדגמים שיש לחברת מארטור להציע, יחד עם שירות טכני והצעות אטרקטיביות. בעזרת משלוחי אוויר מדי שבוע זמן האספקה של הסכינים הוא מיידי. סכיני הבטיחות של מרטור מאפשרות הגנה מקסימלית לעובדים ןמשלבים נוחות מירבית שגורמת לעובד לרצות לעבוד עם הסכין, ולא להמנע ממנה בגלל חוסר ארגונומיה או חיתוך בעייתי.

פנסים ותאורה

מקלחות ושטיפה בחירום

מגן אופטיק מייצגת בישראל את המותג האמריקאי Speakman, המתמחה כבר שנים במוצרי שטיפה בחירום לתעשייה ומעבדות. המוצרים של ספיקמן ברמה הגבוהה ביותר, הרבה מעבר למענה על תקנות וחוקים - ומקנים ראש שקט למעסיק בסביבת העבודה המסוכנת.

גלאי גזים ניידים

מגן אופטיק, מייצגת כבר שנים ארוכות את חברת BW הקנדית, אשר בשנים האחרונות נרכשה ע"י קוצרן הענק HoneyWell. BW מאופיינת בגלאים בעלי רמת אמינות גבוהה, קלות הפעלה ע"י המשתמש, גוף עשוי חומרים פולימריים ועמיד לחבטות, וכן עמידות גבוהה לאבק ונוזלים. אחד הדברים הנוספים המיוחד לגלאים הניידים של BW הוא האישור לעבודה ב- Zone 0.

מסיכות ריתוך

ציוד נעילה ותיוג

מגן אופטיק מייצגת בישראל את חברת Boshi. החברה היא יצרנית מקצועית המתמחה במנעולי בטיחות, תוויות, סימונים ושילוט בטיחות. החברה  מבצעת מחקר ופיתוח כדי לענות על הצרכים המתפתחים של השוק והלקוחות. בעזרת החדשנות והאיכות של המוצרים, החברה מציעה מגוון רחב של מנעולים ומוצרים נוספים. המנעולים מגיעים גם בדגמים תרמו-פלסטיים, אשר אידיאליים למניעת התחשמלות, היווצרות ניצוץ וקשת חשמלית.  

ספקים דומים

סובפלים ישראל בע"מ
סובפלים ישראל בע"מ הינה שלוחה של חברת SovPlym העולמית, המתמחה בתכנון וייצור של מערכות איוורור, יניקה וסינון אוויר לתעשייה.
ההדס 2, אור עקיבא
072-3264172
1-700-555-846
סולכו-טק חברה להנדסה ומסחר בע"מ
חברת סולכוטק הוקמה בשנת 1993 במטרה לפתח, להתפתח ולתת מענה לבעיות הקשורות באוורור וזיהום אויר בעיקר בתעשייה, אך גם במוסדות ובתי עסק מסחריים.
ת.ד. 7301, חיפה 31072
072-3712459
050-5341945
טכנולוגיות מסננים בע"מ
טכנולוגיות מסננים בע"מ (DFT) מהמובילות בישראל במגוון פתרונות ייחודיים, מתקדמים לסינון אבק ומניעת זיהום אוויר בתעשייה.
ת.ד. 153, מושב נווה מבטח 79850
072-3264545
052-3798922

קטגוריות משויכות

מפה ומיקום

נח מוזס 6, א.ת. ראשון לציון

לקבלת הצעת מחירצרף קבצים נוספים

נוצל עד כה: 0 מגה