מלגזות להשכרה

מלגזות להשכרה – השכרה חכמה ויעילות רבה יותר בעבודה

מלגזות להשכרה

מלגזות להשכרה משמשות בעלי עסקים רבים בתחומים שונים. בעולם התעשייה, ישנה חשיבות רבה למלגזות, בעיקר עבור חברות קטנות שאין ברשותן המימון לרכישת רכבי עבודה ושינוע, וגם עבור אלו הזקוקים לשירות חד פעמי. שירות מלגזות להשכרה צריך להתחשב במגוון ההיבטים והדרישות שמציג הלקוח.

סוגי מלגזות

שימוש במלגזה חוסך זמן רב בכל הפעולות הקשורות לשינוע והובלה של סחורות, וניתן לראות בשוק מגוון רב של מלגזות: מלגזה חשמלית – מתאימה לעבודה בחלל סגור, מלגזות שדה, מלגזת מפעיל הולך – מתאימה למשא קל, מלגזת דיזל – מתאימה לעבודה בחוץ. מדובר בהיצע רחב המותאם לשימושים שונים ולתנאי עבודה שונים.

חשיבות עבור הלקוח

לקוח המעוניין במלגזות להשכרה מצפה למספר שירותים מן החברה המספקת לו את המלגזה. ראשית כל וחשוב ביותר, הוא היבט הזמינות בעת תקלה: לקוח המשלם כסף עבור מלגזה אמנם מוכן לקבל את העובדה שתקלה עלולה להתרחש, אך מענה לתקלה הוא בבחינת חובת שירות. היבטים נוספים שאמנם אינם חובה, אך הימצאותם מעלה את האטרקטיביות של החברה המספקת, הם אפשרות להשכרת מפעיל מקצועי של המלגזה המושכרת. ההיבט הזה הוא אמנם שירות נלווה ואינו חובה, אך הימצאותו היא בבחינת זכות עבור החברה.

שירות לקוחות

חברות המספקות מלגזות להשכרה צריכות להעניק תשומת לב רבה לשירות הלקוחות שהן מעניקות. שירות יעיל יכלול בתוכו מספר היבטים:

  • שירות השכרה לפי טווח זמנים נוח וגמיש
  • הצעת שירות תיקון המלגזות בעת תקלה
  • ייעוץ והכוונה בכל הקשור להתאמת סוג המלגזה לשירות המיועד
  • ביטוח המלגזה כנגד שריפה או כשלים אחרים

תכנון והתאמה

ישנו מגוון רב של מלגזות לשימושים שונים, ולאור עובדה זו ישנם מספר היבטים אשר חשוב לקחת בחשבון בתהליך ההתאמה של המלגזה למקבל השירות. ההיבטים הללו כוללים:

  • התאמת המלגזה לעומסי ההרמה
  • בחינת מהירות הנסיעה הנדרשת
  • גובה ההרמה ובחינה של הסביבה החיצונית כולה והאם קיימות מגבלות מסוימות כמו תקרה נמוכה, מסדרון צר וכדומה.
  • רדיוס הסיבוב אשר מספקת המלגזה

בחינה של ההיבטים הללו מספקים התאמה נכונה של המלגזה ללקוח.

יצרנים ומותגים

ישנם לקוחות שתהליך הבחירה שלהם במלגזה נעשה לפי יצרן הנחשב למותג. בתחום זה ישנן חברות רבות: אמריקניות, איטלקיות ויפניות, והרשימה עוד ארוכה. לעיתים אכן עדיף ללכת עם יצרן בעל שם מוכר, כל עוד שמו נלווה לביקורת טובה, אך ישנן גם חברות פחות ידועות המייצרות מלגזות איכותיות ויעילות, וכדאי מאד לבדוק מה יש להן להציע.