חומרי איטום ביטומניים

חומרי איטום ביטומניים – איטום מושלם ומהיר בתנאים קשים

חומרי איטום ביטומניים

מעבר לכאב הראש הלוגיסטי שדליפה יכולה ליצור באופן טבעי בכל מבנה, כאשר המבנה הזה הוא המפעל או העסק שבבעלותכם, הנזקים יכולים להפוך לסכנה של ממש, ועלויות הנזקים יכולות להמריא. משום כך חשוב להקפיד על איטום מוחלט בעזרת שימוש בחומרים מהאיכות הגבוהה ביותר. החומרים האלו הם, כידוע, חומרי איטום ביטומניים. אלו משלבים בין יכולות איטום ללא תחרות, לבין מהירות התקשות וייבוש גבוהה במיוחד. שני המאפיינים האלו הופכים את חומרי האיטום הביטומניים לפתרון המושלם עבור כל מפעל שמשתמש בנוזלים (כך שמדובר למעשה על כמעט כל מפעל גדול בארץ). פתרונות חדשים בתחום האיטום הופכים את החומרים לפשוטים יותר לשימוש ולאמינים יותר מאי פעם.

איטום ביטומני מודולרי עבור חדרים רטובים

עבור חדרים שנמצאים בתנאי רטיבות באופן קבוע, תמיד היה האיטום מורכב במיוחד. מתישהו התגלתה דליפה או סדק כלשהו, שערערו את כל תכלית החדר. מוצר חדש הופך את תהליך האיטום לדו שלבי, בעזרת שני חומרים נפרדים שהופכים איטום חדרים רטובים לפשוט ולבטוח לאורך זמן רב. החומר משווק כמאיץ התקשות בצורת אבקה, שנקשרת אל משחה ביטומנית. כך אתם מקבלים את כל היתרונות של שימוש בחומרים איטום ביטומניים עם יכולת איטום של אזורים שקשים להגעה. המוצר אידאלי עבור שימוש במבנים תת קרקעיים, איטום קירות אבן, בטון וגבס ועוד. זמן ההתייבשות מהיר במיוחד ובזכות השימוש באבקת ההתקשות, ניתן ליישם את האיטום גם על גבי משטחים לחים.

איטום צנרת בעזרת משחה חד רכיבית

חומרי איטום ביטומניים אידאליים גם עבור שימוש בצינורות. עבורם רצוי להשתמש בסוגי חומרי איטום ביטומניים חד רכיביים. אלו מגיעים כמשחה סמיכה בעלת יכולת התקשות מהירה ללא שימוש באבקה נוספת. המשחה המתקשה בעצמה מאפשרת לכם לאטום חיבורים בין צינורות ופתחי צנרת בצורות שונות, לאטום הברגות מורכבות ועוד. המוצר מתאים במיוחד לחומרים מתכתיים והוא מסוגל בקלות להיצמד לחומרים ביטומניים אחרים, כמו היריעות הביטומניות שנמצאות בשימוש לאיטום גגות. PVC גם הוא פועל היטב עם החומר שמתייבש במהירות יוצאת דופן.

איטום בתנאי גשם ורטיבות

סוג האיטום הבהול ביותר הוא בתנאי גשם, כאשר הדליפה מחמירה עוד ועוד. לשם כך נוצרו חומרי איטום ביטומניים מידיים בצורת "מסטיק". את החומר היעיל הזה ניתן ליישם לצורך איטום מיידי של דליפות, גם על משטחים רטובים מאוד ובתנאי גשם. החומר מגיב היטב לאיטום יריעות ביטומניות, זפת, בטוח ואף אסבסט.